Za nami kolejny rok szkolny. Zakończenie roku po raz drugi, miejmy nadzieję, że ostatni, odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Uczniowie, podczas spotkań z wychowawcami w klasach otrzymali świadectwa, nagrody i wyróżnienia, i udali się na zasłużone wakacje. Wszyscy uczniowie klasy ósmej zakończyli edukację w szkole podstawowej. Uroczystość odbyła się godzinach popołudniowych 24 czerwca 2021roku. Uczniowie w kameralnym gronie pożegnali mury szkoły otrzymując świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Uroczystość przebiegła w bardzo spokojnej, miłej atmosferze. Życzymy im szczęśliwej drogi ku dorosłości, uśmiechu losu, dostania się do wymarzonych szkół oraz spełnienia najskrytszych marzeń i znalezienia, w przyszłości, swojego miejsca na ziemi.  JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!!

Fraszki  o  ósmoklasistach

   Uczniowie klasy 8, pod kierunkiem nauczycielki j. polskiego – p. Danuty Kasperczyk, na zakończenie edukacji w szkole podstawowej, redagowali fraszki o swoich koleżankach i kolegach. Ósmoklasiści, wzorem poety z Czarnolasu, oddawszy się wenie twórczej, napisali zabawne utwory odnoszące się do rówieśników. Fraszki te, niepozbawione trafnych uwag na temat cech charakteryzujących poszczególnych uczniów oraz refleksji o życiu, ujawniły wiele talentów poetyckich.

    Zapraszamy do lektury wierszyków.   FRASZKI KLASY 8

Życzymy uczniom udanego wypoczynku na wymarzonych wakacjach. Mam nadzieję, że pełni energii i zapału do pracy spotkamy się wszyscy we wrześniu