1 czerwca 2026 roku w Zespole Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim odbył się XXV Gminny Turniej Sportowy „O Pucharek Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski”.  W rywalizacji wzięły udział cztery szkoły z terenu Gminy Baranów Sandomierski, a uczestnikami byli uczniowie klas I- III.
 Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
 I miejsce – Szkoła Podstawowa w Baranowie Sandomierskim;                                                                                                               II miejsce – Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy;
 II miejsce – Szkoła Podstawowa w Ślęzakach;
 IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Woli Baranowskiej
       Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, sportową postawę i wspaniałą atmosferę.  Dziękujemy organizatorom, opiekunom oraz kibicom za wsparcie i wspólnie spędzony czas.
 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!