Dnia 21 maja 2026r. odbył się XI Bieg Papieski Patrona Szkoły w Skopaniu – Jan Paweł II. Wydarzenie miało na celu promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. W biegu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, którzy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych, osiągając bardzo wysokie wyniki i wykazując się dużym zaangażowaniem sportowym. Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów: – klasy IV–VI dziewcząt: III miejsce – Wiktoria Marek – klasy IV–VI chłopców: I miejsce – Oliwier Zięba – klasy VII–VIII dziewcząt: I miejsce – Amelia Smykla – klasy VII–VIII dziewcząt: II miejsce – Klaudia Zięba – klasy VII–VIII dziewcząt: III miejsce – Magdalena Soluch Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników oraz sportowej postawy. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.
