Dnia 21 maja 2026r. odbył się XI Bieg Papieski Patrona Szkoły w Skopaniu – Jan Paweł II. Wydarzenie miało na celu promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. W biegu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, którzy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych, osiągając bardzo wysokie wyniki i wykazując się dużym zaangażowaniem sportowym.                                                                                                                                                                             Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów:                                                                                                                            – klasy IV–VI dziewcząt: III miejsce – Wiktoria Marek                                                                                                                              – klasy IV–VI chłopców: I miejsce – Oliwier Zięba                                                                                                                                    – klasy VII–VIII dziewcząt: I miejsce – Amelia Smykla                                                                                                                              – klasy VII–VIII dziewcząt: II miejsce – Klaudia Zięba                                                                                                                              – klasy VII–VIII dziewcząt: III miejsce – Magdalena Soluch                                                                                                              Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników oraz sportowej postawy. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.