14 luty to dzień świętego Walentego inaczej nazywany- Walentynki – to dzień miłości i przyjaźni. Już od wczoraj od samego rana po szkole kursowała walentynkowa poczta i zbierała walentynki na dzisiejszy dzień. Trzeba przyznać, że szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy oraz potraktowania tego dnia jako okazję okazywania uczuć, życzliwości i serdeczności innym osobom (kolegom, koleżankom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły). Miłym zaskoczeniem dla uczniów było przygotowanie walentynkowej ścianki na której uczniowie mogli robić sobie zdjęcia. Wśród społeczności szkolnej dziś królował kolor czerwony.
Również w dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski na apelu podsumowującym I semestr przedstawił wyniki w nauce oraz frekwencję poszczególnych klas oraz wręczono dyplomy dla najlepszych czytelników.
Pamiętajcie, że nieważne, czy ktoś jest trochę zdolny, czy też szczególnie uzdolniony. Każdy z Was powinien rozwijać swoje zdolności. Pamiętajcie również, że warto inwestować swój czas i wysiłek, widząc cel, do którego zmierzasz.
Wszystkim Wam życzymy wytrwałości w dalszej pracy i jeszcze więcej sukcesów.
Organizatorzy:
p.Dorota Krzemień Barszcz
p.Edyta Babiuch-Sroczyńska
p.Aneta Michas