12 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie klasy IV i V  przybliżyli tradycje i obrzędy związane z poszczególnymi dniami Wielkiego Tygodnia oraz opowiedzieli o tym, co powinno znaleźć się na świątecznym stole i jaką symbolikę mają te potrawy. Obejrzała go cała społeczność szkolna wraz z nauczycielami i wychowawcami klas. Uczniowie z zaciekawieniem i uwagą słuchali i oglądali przedstawienie wielkanocne. Na koniec Pan Dyrektor złożył wszystkim świąteczne życzenia.

                                  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich naszych                         Uczniów, Rodziców, Pracowników, Przyjaciół.  

     Z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie  ocala nam życie. Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia. Wesołych świąt!

Życzenia wielkanocne składa Dyrekcja Zespołu Szkół i Placówek