W dniu 4 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Uczniowie z klasy VI przygotowali bogaty program artystyczny pod kierunkiem p. A. Owczarek i p. D. Kasperczyk, który wprowadził wszystkich zgromadzonych w nastrój świąteczny. Inscenizacja, wywarła niezwykłe wrażenie i długo zostanie w naszej pamięci. Program był wypełniony pięknymi piosenkami wykonanymi przez nasz szkolny zespół muzyczny, który przygotował jak zawsze nasz zdolny nauczyciel p. Ł. Jugo a malownicza sceneria przygotowana przez nauczycielki artystki p. E. Babiuch-Sroczyńską,      p. K. Kędziorę i p. A. Michas wprowadziła wszystkich w miły, wielkanocny nastrój. Pod koniec uroczystości Samorząd Uczniowski reprezentowany przez K. Motykę obdarował pracowników szkoły słodkimi jajeczkami oraz pięknymi życzeniami. Na koniec Pan Dyrektor złożył wszystkim świąteczne życzenia.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich naszych                          Uczniów, Rodziców, Pracowników, Przyjaciół.  

     Z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie  ocala nam życie. Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia. Wesołych świąt!

Życzenia wielkanocne składa Dyrekcja Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim