Publikacje o szkole

Księga Jubileuszowa Szkoły Podstawowej w Baranowie Sandomierskim

publikacje2

Publikacja powstała w związku z obchodzonym "Jubileuszem 200- lecia szkolnictwa w Baranowie Sandomierskim".  Zawiera: rys historyczny szkoły, wspomnienia absolwentów, fotografie, dokumenty i inne pamiątki. Stanowi najbardziej rozbudowane opracowanie monograficzne naszej  szkoły. Książka zawiera 185 stron i jest do nabycia w szkole w cenie 15 zł.

"Z biegiem lat, z biegiem dni...

Baranowskie Gimnazjum dawniej i dziś"

 

gimn

Tradycje baranowskiego  szkolnictwa gimnazjalnego sięgają roku 1944, kiedy to tuż po wyzwoleniu miasteczka spod okupacji hitlerowskiej rozpoczęła działalność nowa placówka oświatowa - Prywatne Koedukacyjne Gimnazjum Ogólnokształcące. W 60 rocznicę tego wydarzenia została opracowana publikacja dotycząca naszego gimnazjum dawniej i dziś. Wydawnictwo zawiera 48 stron

 

Zaczerpnięto z:

http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/tarnobrzeg/a/reporterzy-radio-leliwa-policjanci-i-strazacy-przypomnieli-o-bezpieczenstwie-w-drodze-do-szkoly,12478525/

Reporterzy Radio Leliwa, policjanci i strażacy przypomnieli o bezpieczeństwie w drodze do szkoły

Klaudia Tajs

Aktualizacja:

Echo Dnia Podkarpackie

Reporterzy Radio Leliwa, policjanci i strażacy przypomnieli o bezpieczeństwie w drodze do szkoły

1/8
przejdź do galerii

©Redakcja

Pokaż miniatury
W sześciu miejscowościach regionu, w tym w Baranowie Sandomierskim Radio Leliwa wspólnie z Enea Połaniec przeprowadzili w środę akcję edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne dziecko z Radiem Leliwa.

Wspieramy Stal Mielec

Poniższe materiały zaczerpnięto ze strony Stali Mielec  - (www. stalmielec.com), której wspólnie kibicujemy podczas rozgrywek.

Zobacz jak bawią się Mali Kibice! – Sektor Rodzinny na meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Kolorowo i radośnie bawił się Sektor Rodzinny na meczu z Zagłębiem. Wspaniałe tatuaże i rysunki na twarzach w barwach klubowych fundowały wszystkim animatorki z Przedszkola Słoneczko, a naukę kibicowania prowadził tradycyjnie już Wujek Mirek z Agencji Alternatywa! W ruch poszły biało-niebieskie pompony i kolorowe bum-bum rurki, a wesołym okrzykom nie było końca. Niesamowitą niespodziankę przygotowały dla piłkarzy dzieci ze szkoły w Baranowie Sandomierskim – dziękujemy za tak liczne przybycie i poprowadzenie wspólnego dopingu!

W przerwie do zabawy przyłączyli się piłkarze – Mateusz Cholewiak i Tomasz Libera. Była to nie lada okazja dla łowców autografów i amatorów selfie.

Odwiedziny piłkarzy, fantastyczna atmosfera i niesamowita niespodzianka od dzieciaków z Baranowa Sandomierskiego - czyli Sektor Rodzinny zagrał #RAZEM z drużyną!

http://stalmielec.com/?p=42103

Zdjęcie użytkownika FKS Stal Mielec.
Zdjęcie użytkownika FKS Stal Mielec.
Zdjęcie użytkownika FKS Stal Mielec.
Zdjęcie użytkownika FKS Stal Mielec.