Zawody sportowe

Osiągnięcia uczniów z wychowania fizycznego 2015/2016kliknąć, aby wyświetlić dokument

Osiągnięcia sportowe uczniów w I semestrze roku szkolnego 2014/2015

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA SPORTOWA:
Indywidualne mistrzostwa w LA:
skok w dal - Stawowy Dawid - udział

Indywidualne biegi przełajowe:
Konopka Jakub - udział

POWIATOWA GIMNAZJADA SPORTOWA:
Indywidualne biegi przełajowe:
Durda Ewelina - 8 miejsce,
Maciąg Klaudia - 10 miejsce,
Stawowy Dawid - 7 miejsce,
Tworek Jacek - 14 miejsce,

Tenis stołowy:
Drużyna dziewcząt - III miejsce
Drużyna chłopców - III miejsce

Unihokej:
Drużyna dziewcząt - II miejsce
GMINNA GIMNAZJADA SPORTOWA:
Piłka siatkowa:

Drużyna dziewcząt - II miejsce
Drużyna chłopców - II miejsce
TURNIEJ LEKKOATLETYCZNY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY BARANÓW SANDOMIERSKI

Dawid Stawowy - I miejsce - skok w dal
Antonik Aleksandra - II miejsce - skok w dal
Mroziński Jacek , Kędziora Damian, Klaudia Maciąg - udział w biegu na 400 metrów

Opiekun:
Dorota Krzemień Barszcz

 

 

Ważniejsze osiągnięcia uczniów i szkół w sporcie w roku szkolnym 2013/2014

Szkoła Podstawowa
•    lekka atletyka – skok w dal chłopcy – I miejsce w gminie i powiecie, XV miejsce w województwie,
•    lekka atletyka – skok w dal dziewczęta – I miejsce w gminie i powiecie, udział w województwie,
•    lekka atletyka bieg 60 m dziewcząt – I miejsce w gminie, III miejsce w powiecie, udział w województwie
•    piłka nożna turniej orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska dziewczęta – I miejscew gminie, III miejsce w rejonie,
•    piłka nożna turniej orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopcy młodsi –II miejsce w gminie,
•    piłka nożna turniej orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopcy – III miejscew gminie,
•    I Bieg Papieski dziewczęta – II miejsce,
•    Gminny Dzień Dziecka Turniej piłkarski dziewczęta – III miejsce,
•    Piłka ręczna dziewcząt – II miejsce w gminie,
•    Piłka ręczna chłopców – II miejsce w gminie,
•    Koszykówka dziewcząt – II miejsce w gminie,
•    Koszykówka dziewcząt – II miejsce w gminie,
•    Koszykówka chłopców – II miejsce w gminie,
•    Tenis stołowy dziewczęta – I miejsce w gminie
•    Tenis stołowy chłopcy – I miejsce w gminie
•    Piłka siatkowa dziewcząt – I miejsce w gminie, II miejsce w powiecie,
•    Piłka siatkowa chłopców – I miejsce w gminie, II miejsce w powiecie,
•    Turniej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” dziewczęta – I miejscew gminie, I miejsce w powiecie, V miejsce w województwie,
•    Turniej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” chłopcy – I miejsce w gminie, III miejsce w powiecie,
•    Czworobój lekkoatletyczny I miejsce w gminie,
•    Akcja „Polska Biega” - dziewczęta II miejsce, chłopcy I miejsce,

Gimnazjum
•    Wojewódzka Gimnazjada Sportowa – XVIII miejsce,
•    Skok w dal chłopcy – XX miejsce,
•    Powiatowa Gimnazjada Sportowa – Indywidualne Biegi Przełajowe dziewczęta – V i VII miejsce, chłopcy – V, XIV i XV miejsce,
•    Tenis stałowy – chłopcy V miejsce, dziewczęta IV miejsce,
•    Piłka siatkowa – dziewczęta III miejsce.