X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Pod Kolorowym Parasolem Jesieni " - głosowanie

Uczniowie klas IV - VII pod opieką p. Renaty Alberskiej na lekcjach plastyki w trybie stacjonarnym realizowali swoje pomysły na prace konkursowe X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Pod Kolorowym Parasolem Jesieni" - Marzenia w Rzeszowie. Patronat nad konkursem sprawowali:
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Podkarpacki Kurator Oświaty.
Organizator konkursu, czyli Rzeszowski Dom Kultury  otrzymał 1399 prac z 259 placówek z całej Polski.
Miło nam poinformować, że praca ,,Deszczowa zabawa w parku uczennicy kl.VI z naszej szkoły -Julii Szostek otrzymała wyróżnienie, natomiast prace: ,,Jesień inna niż wszystkie ucznia z tej samej klasy- Jana Mleczko oraz ,,Jesienią w stadninie uczennicy z kl.VII - Malwiny Smykli zakwalifikowały się na wystawę pokonkursową.
Pani Renata Alberska -  opiekun artystyczny i koordynator konkursu w naszej placówce, znalazła się w gronie 30 pedagogów wyróżnionych przez jury konkursowe za zaangażowanie i osiągnięcia uczniów.
Lista Zwycięzców poszczególnych kategorii znajduje się na stronie:

rdk.rzeszow.pl/wyniki_X_Ogolnopolski_Konkurs_Plastyczny_Pod_Kolorowym_Parasolem_Jesieni

Gratulując osiągnięć autorom prac i udziału wszystkim uczestnikom X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Pod Kolorowym Parasolem Jesieni...zapraszamy na wystawę online, dostępną na kanale Rzeszowskiego Domu Kultury od 27 listopada 2020r.
Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w Internetowym plebiscycie - Nagroda Publiczności. Jej zdobywca wybrany zostanie przez internautów, poprzez głosowanie na portalu społecznościowym Facebook Rzeszowskiego Domu Kultury. Udział w tym plebiscycie biorą  wszystkie nagrodzone przez Jury prace. Głosowanie trwa od 16 listopada do 19 listopada 2020 roku do godziny 12:00.
Regulamin Plebiscytu Internetowego dostępny jest na rdk.rzeszow.pl/plebiscyt-internetowy-x-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-pod-kolorowym-parasolem-jesieni.
Zapraszamy do głosowania na FB Rzeszowskiego Domu Kultury na wyróżnioną pracę naszej uczennicy JULII SZOSTEK pt.,,Deszczowa zabawa w parku!
Galerię z pracami znajdziecie pod adresem:
https://liblink.pl/EXvnjnEa78
Głosowanie w plebiscycie na NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI kończy się 19 listopada (czwartek)o godz.12:00
Zapraszamy do głosowania i promowania sukcesów szkoły!