Święty Mikołaj pamiętał o szkole w Baranowie Sandommierskim

Święty Mikołaj pamiętał o szkole w Baranowie Sandommierskim

Tradycyjnie 6 grudnia wspominamy postać św. Mikołaja biskupa z Miry. Dzień ten można śmiało nazwać świętem wszystkich grzecznych dzieci, które otrzymują prezenty: słodycze, maskotki, zabawki, gry itd. Jedni zaraz po przebudzeniu znajdują paczki pod poduszką, do innych Mikołaj fatyguje się osobiście. Dnia 04.12.2015r. młodsze klasy szkoły podstawowej udały się na dziedziniec baranowskiego zamku, gdzie wzięły udział w wielu atrakcjach przygotowanych specjalnie przez zamkową dyrekcję. Było: malowanie bombek, zdobienie choinek, świąteczne wypieki i oglądanie bajek w sali kinowej, gry i zabawy.

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/tarnobrzeg/art/9151617,czarodziejskie-spotkania-z-mikolajem-w-zamku-w-baranowie-sandomierskim,id,t.html

W poniedziałek 07.12.2015 roku wczesnym rankiem (ku uciesze najmłodszych podopiecznych)  Mikołaj odwiedził naszą szkołę. Dzieci z wielką radością,  odbierały prezenty, tańczyły, śpiewały i recytowały, a na zakończenie zaprosiły Mikołaja za rok.

 

1 2 4 5 6 7 9

10 11