KORONAWIRUS - KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH

KORONAWIRUS - KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH

 Szanowni Państwo

W związku z decyzją Rady Ministrów w sprawie zawieszenia zajęć w szkołach z powodu zagrożenia zakażeniem koronawirusem, informuję:

Zajęcia w szkole zostają zawieszone w okresie: 16- 25 marca 2020r. W dniach 12 - 13 marca 2020r. w szkole będą zapewnione zajęcia opiekuńcze (świetlicowe) dla uczniów, którym rodzice nie będą w stanie zapewnić w tych dniach opieki.

Zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej okresu tego nie należy traktować jako dni całkowicie wolnych. Uczniowie proszeni są o utrwalanie wiadomości i powtarzanie. Jednocześnie proszę, aby uczniowie odbierali wiadomości od swoich nauczycieli, którzy, pozostając w gotowości do pracy, będą im zlecali prace do wykonania w domu. Proszę, aby dzieci nie zmarnowały tego czasu - niech czytają, uczą się. Szczególnie te słowa kieruję do uczniów klasy ósmej. Zachęcam do odwiedzania strony epodręczniki.plZalecenia wskazują także na konieczność unikania zbiorowisk i pozostawania uczniów w domach. 

Odsyłam Państwa też do strony MEN, gdzie są również informacje na temat wirusa.

https://www.gov.pl/web/edukacja/o-czym-nalezy-wiedziec-zawieszenie-zajec-w-szkolach-przedszkolach-placowkach-oswiatowych--pytania-i-odpowiedzi


Dyrektor szkoły
Marek Kosior